ÖZLÜ'YE 'BAŞKAN' GİBİ KARŞILAMA

10.3.2019

 AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçim ziyaretlerine devam ediyor. Özlü, son olarak Camikebir  ve Uzun Mustafa Mahallerine giderken mahalle sakinleri Özlü'yü belediye başkanı edasıyla karşıladı.

65. Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçim çalışmalarına ve seçim gezilerine ara vermeden devam ediyor. Özlü'ye ziyaretleri sırasında vatandaşların yoğun ilgi göstermesi de dikkatlerden kaçmıyor.

Başkan Adayı Özlü, Camikebir Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelirken mahalle sakinlerinin Özlü'ye yoğun ilgi gösterdiği gözlendi. Mahalle sakinlerini karşısına alan Özlü, yapmayı düşündüğü projelerden bahsederek destek istedi.

Ardından Uzun Mustafa Mahallesi'ne giden Özlü, burada da Belediye Başkanı edasında karşılandı. Mahalle sakinlerinin sevgi seliyle karşılaşan Özlü, burada da mahalle sakinlerini karşısına alarak göreve gelmesi halinde yapmayı düşündüğü projelerden bahsetti.

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada mahalle sakinlerine teşekkür ederek, "Camikebir Mahallemizde vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Gösterdikleri yakınlık ve ilgiden ötürü her birine teşekkürlerimi sunarım. Uzun Mustafa Mahallemizde halkımız ile bir araya gelerek projelerimizi anlattık. Gösterdikleri yakınlık için her birine teşekkürlerimi sunarım." dedi.

YORUMLAR