Genel Merkezden Önemli Ziyaret

5.2.2019

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu AK Parti Düzce İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Ziyaret sırasında AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü ve AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin de partide yer aldı.

31 Mart yerel seçimleri için Düzce genelinde çalışmalarına devam eden AK Parti'ye ziyaretler devam ediyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu AK Parti Düzce İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Ziyaret sırasında görüşmelerde bulunan Sarıeroğlu, özellikle AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü ile istişarelerde bulundu. Ziyarette AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin de hazır bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, " AK Parti Genel Başkan Yardımcısı- Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Adana Milletvekili Sayın Jülide Sarıeroğlu Hanımefendiye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Ziyaret sırasında Özlü, yapılan çalışmalar ve ziyaretlerle ilgili Sarıeroğlu'na ayrıntılı bilgi vererek yapılması gereken çalışmalarla ilgili kendisinden bilgi almayı unutmadı.

YORUMLAR