İL YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

9.1.2019

 AK Parti Düzce İl Başkanının belirlenmesi çalışmaları devam ederken parti il yönetimi istifa etti. AK Parti Düzce İl Başkan Vekili Özgür Bergut, İl Başkanlığı süreci hakkında yazılı basın açıklamasında bulundu.

Bergut yaptığı açıklamada ‘’İl Başkanımız Hikmet Keskin’in görevinden istifası neticesinde devam eden sürecin yönetilmesi ve partimizin devam eden faaliyetlerinin sekteye uğramaması maksadıyla üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirecek yönetim kurulu olarak görevimizi bu güne kadar ifa etmeye devam ettik. Geldiğimiz son nokta itibari ile Genel Merkezimiz, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı’na 5 isim davet edilmiştir. Cihat Çelik, İsa Şengüloğlu,  Mustafa Keskin, Mine Met ve Halil Aydın bu kapsamda İl Başkanlığı’nın belirlenmesi maksadıyla yapılacak görüşmelere katılmak üzere Salı günü Saat 13.00’da Teşkilat Başkanlığı’nda bulunacaklardır. Akabindeki görüşmeler neticesinde partimizin İl Başkanı ilan edilecektir.

Yeni İl Başkanımızın yeni yönetimini kurması ve göreve başlamasını sağlamak amacı ile, mevcut İl Yönetimimiz, Yedek, Asil, Demokrasi Hakem Kurulu, Disiplin Kurulları olarak istifasını Genel Merkez’imize sunmuştur. Göreve gelecek yeni İl Başkanımıza ve ekibine şimdiden hayırlı olması temennisinde bulunuyor, AK Partimize, Düzce’mize hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.

Hep birlikte büyük hedeflere yürümeye devam diyor, Partimiz ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında bu kutlu davaya ve kutlu yola hadim olmaya devam edeceğimizin bilinmesini rica ediyorum, saygılarımla’’ ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR