Yeni Evlerine Taşındılar

5.1.2019

 Aziziye Mahallesi’nde çıkan yangın sonucunda Fedai Çakmakcı’ya ait ev kullanılamaz hale gelmişti. Aileye desteklerini esirgemeyen Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz aileyi yeni evlerine taşıdı.

Düzce’de ihtiyacı olan aileler için yardımlar devam ediyor. Aziziye Mahallesi’nde de çıkan yangın sonucunda kullanılamaz hale gelen ev sahibi Fedai Çakmakçı ve ailesi için Düzce protokolü seferber oldu.

Evi yanan aile yeni evlerine yerleştirilirken yanan evde de kısa sürede onarım çalışmalarının yapılacağı öğrenildi. Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz aileyi yalnız bırakmadı.

Yaptıkları destek konusunda sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başkan Ay, şu ifadelere yer verdi:

“Bu sabah saatlerinde Aziziye Mahallesi’nde Fedai Çakmakçı’ya ait evde meydana gelen yangında ev oturulmaz hale gelmişti. Akşam saatlerinde aileyi yeni evlerine taşıdık. Düzce Emniyet Müdürümüz Hüseyin Deniz ile birlikte ziyaret ettik çaylarını içtik. Valiliğimiz ile birlikte yanan evi de kısa sürede tamirat edip aileye teslim edeceğiz. Ailemize tekrar geçmiş olsun diyoruz.”

YORUMLAR