Mahalle Muhtarı Çalışmalarıyla Takdir Topluyor

6.10.2018

 Gölyaka ilçesine bağlı Kuyudüzü Mahalle Muhtarı Halil Düzen hafta geçmiyor bir etkinlik düzenliyor.

Mahallesinde ki vatandaşlarla bir bütün olup bütün programlarını onlarla birlikte imece usulü yapan Muhtar uyum içerisinde olduğu Gölyaka Belediyesi ile ortaklaşa yürüttükleri çevre düzenlemesi gibi mahallesinde ki bir eksikleri de ihmal etmiyor.

Seçildiği günden bu güne kendisini sürekli yenileyerek mahalle halkının ihtiyaç ve yardıma koşarak onların dualarını almaya devam eden Mahalle Muhtarı geçtiğimiz günlerde hatırlayacağınız üzere evlenip ancak düğün yapamamış 8 yaşlı çifte düğün merasimi yaparak onlara düğün heyecanı yaşatmıştı. 

Geçtiğimiz hafta da mahalle halkı ile imece olarak düzenledikleri aşure programı ile bir araya gelerek Muharrem Ayının önemini vurguladılar. 
Bu hafta Muhtarın arzı üzerine Gölyaka Belediyesi tarafından mezarlık temizliği ile yağmurlama giderlerinin büzleri değiştirilerek çevre düzenlemeleri yapıldı.
Mahalle bünyesinde bulunan "Kuyudüzü Folklor Ekibi" ile de ilçede ki bir çok etkinlikte gösteriler yaparak televizyon kanallarında Düzce ve Gölyaka'nın tanıtımına katkıda bulundu

 Muhtara yakınlığıyla tanınan Kuyudüzü Çevre Kalkındırma Derneği Başkanı Emekli Öğretmen Cemil Şener'inde mahalleye bir çok programda faydası olmuş hatta ara ara mahalle gençlerinin ve öğrencilerinin bir çok illerde ki tarihi ve turistlik mekanlara gezi düzenledi.

YORUMLAR