BİZİ KİMSE BÖLEMEZ....

5.10.2018

 AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Ayşe Keşir ve kendisi hakkında yapılan açıklamalara tepki göstererek “Çıkan haberler teşkilatımızın içine atılmak istenilen fitne tohumlarıdır ki, bu hiç bir zaman karşılık görmeyecektir” dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve Milletvekili Ayşe Keşir arasında problem varmış gibi lanse edilen haberler üzerine Keskin açıklamalarda bulundu. Keşir ile arasında problem olmadığını söyleyen Keskin, fitne tohumlarının büyümesine izin vermeyeceklerini söyledi.

Keskin açıklamasında ““2015 yılında İl Başkanlığı görevine başladığım günden beri Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ve teşkilatlarımızın tüm mensupları ile büyük bir uyumla, birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bizim önceliğimiz Düzce’mize en iyi şekilde hizmet etmektir. AK Parti’nin değerlerinde yol arkadaşlığı ve ekip ruhu ile çalışmak her zaman ilk sıralarda olmuştur. AK Parti davasının mefküresinde dava arkadaşına çelme takmak, arkasından iş çevirmek gibi davranışlar kabul görmemiştir.

Bu minvalde çıkan haberler teşkilatımızın içine atılmak istenilen fitne tohumlarıdır ki, bu hiç bir zaman karşılık görmeyecektir. Düzce’mizin ablası dediğimiz, yol arkadaşlığı yapmaktan her zaman şeref duyduğumuz Sayın Milletvekilimize ithaf edilen bu haberleri eshefle kınıyoruz. Milletvekillerimiz ve teşkilatımızın tüm mensupları bundan önce olduğu gibi bundan sonrada birlik ve beraberlik içinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Ak Parti’de siyasetin kişilerin ikbal kaygıları ile değil, milletimize hizmet derdi ile yapıldığını anlayamayan bazı çevrelerin attıkları bu fitne tohumlarının Partimize zarar veremeyeceğini tekrardan hep birlikte göreceğiz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR