Bakanı Özlü yeni Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ı ziyaret etti

10.10.2017

 Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü yeni Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ı ziyaret etti ve hayırlı olsun dileklerini iletti.

 Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Bakan Özlü, Başkan Dursun Ay’ın önemli hizmetleri bulunduğunu belirterek ‘ Biz de kendisine yardımcı olacağız. Hep beraber çalışacağız’ dedi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, belediye ziyaretinde Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce belediye protokolü ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

BU BİR NÖBET DEĞİŞİMİ

 Belediye Başkanı Dursun Ay, Bakan Özlü’nün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Bakan Özlü de, Belediye Başkanlığı görevinde nöbet değişimi yaşandığını vurguladı ve şu görüşlere yer verdi “  Kendisini tebrik ediyoruz. Dursun Beyin geçmişte güzel hizmetleri oldu. İntaş Genel Müdürlüğü yaptı. Özel sektörde bir mobilya fabrikasının genel müdürlüğünü yaptı. Yine Belediye Meclis üyesiydi.

BİZİMLE BERABER KÖY KÖY GEZDİ

Ben Savunma Sanayinde görev yaparken Düzce’ye tebrik kartları yazardım. Bunlardan birisi de Dursun Ay Beydi. Ben Dursun Ay ismini o günlerden hatırlarım, bilirim. Seçimlerde çok katkıları oldu. Hem referandum sırasında, referandum öncesi seçimlerde, hem Haziran hem de Kasım seçimlerinde bizimle beraber köy köy mahalle mahalle gezen, katkı sağlayan bir arkadaşımızdır. İyi hizmetleri olacağından eminim. Biz de kendisine yardımcı olacağız. Hep beraber çalışacağız “ dedi.

YORUMLAR