DEDEKTİF GİBİ İZ SÜRDÜ

3.10.2017

 Mayıs ayında kapısının önünden çalınan motorunun peşine düşen Fatih Karadayı isimli vatandaş, motorunu park halinde 2 sokak ileride buldu. Hemen polis ekiplerine haber veren Fatih Karadayı motoruna kavuşmanın sevincini yaşadı

 Düzce’de Fatih Karadayı’ya 81 EJ 195 plakalı motosiklet 1 Mayıs’ta Düzce Merkez’de Cedidiye mahallesindeki evinin önünden çalındı. Motorunu zincirlerle korumaya çalışan Fatih Karadayı motoru çalındıktan sonra da motosikletinin ve hırsızın peşini bırakmadı. Polise motorunun çalındığını bildiren Karadayı, Düzce’nin her yerinde motorunu aramaya başladı. Ancak aramalarından da sonuç alamadı. Buma konusunda ümitleri azalan Fatih Karadayı, sonunda evinden çıkıp işini halletmek üzere hastaneye giderken İstanbul Caddesi üzerinde motorunu gördü. Hemen polis ekiplerine haber veren Fatih Karadayı, olay yerine gelen Düzce Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü hırsızlık ekipleri ile birlikte motorda inceleme yaptı. Motorunu çaldığını iddia ettiği kişiyi de polise gösteren Fatih Karadayı motoruna kavuşmanın mutluluğunu doyasıya yaşadı. 

Polis ekipleri ise motoru çalan hırsız veya hırsızları yakalamak için Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı talimatıyla soruşturma başlattı.

YORUMLAR